Düşünceleriniz bizim için çok önemli!
İlgi, alaka ve her konuda vermiş olduğu güvenden ötürü sonsuz teşekkürler...
C. Bey'in karışılıklı görüşmelerimizde bize gösterdiği saygı ve yapıcı tutumu, her sıkıntıya girdiğimizde ve aklımıza takılan her soruda bize son derece sabırlı bir şekilde dönüş yapıp bize her konuda yardımcı olması bizi çok mutlu etti. Kendisinin bize göstermiş olduğu ilgi, alaka ve her konuda vermiş olduğu güvenden ötürü sonsuz teşekkürler. Allah yolunu muvaffak eylesin. Güvenilir insanlara fazlaca ihtiyacımız olduğu şu dönemde C. beyle tanıştığıma çok memnun oldum. Bu yolda kendisine Başarılar dilerim.
Sayın M.B.Hayat Varlık Müşterisi
Senelerdir süren sıkıntıdan kurtulup tabiri caizse yeniden doğmuş gibi oldum...
2004 yılında işlerimin aniden bozulması nedeniyle hem şirket hem de şahsi olarak büyük borç altına girdim. Senelerdir uğraşmama rağmen ancak bir kısmını kapatabildim. Kredi kart borcu senelerdir hayatımda büyük bir yük oldu. En sonunda biriktirdiğim bir miktar para sonrası kredi kartı borcumun devredildiği Hayat Varlık şirketini aradım. Internette yazılanların aksine gayet olumlu bir yaklaşımla borcumu yapılandırdım ve kapattım. Senelerdir süren sıkıntıdan kurtulup tabiri caizse yeniden doğmuş gibi oldum. Hayat Varlık’tan görüştüğüm M. ve O. hanımlara bu süreçteki yardımları için çok teşekkür ederim. Senelerdir borç yükü altında yaşayanlara tavsiyem sudur. Eninde sonunda ödemek zorunda kalacaksınız. Ben senelerce banka hesabi açamadım, işe giremedim, oy bile kullanmadım. Şartlarınızı zorlayın ve anlaşma yoluna gidin. 1. Anlaşmanızı yazılı olarak talep edin, söz uçar, yazı kalır. Hem de elinizde belge olur 2. Zaman aşımına güvenmeyin, varlık şirketlerinin zaman aşımı 20 senedir. Üstelik dosyanıza sizin adınıza 1 lira bile yatırıp sureyi uzatabilirler, yani pratikte zaman aşımı yoktur. 3. Bankalar alacaklarını varlık şirketlerine devredebilir. Benim borcumu bana sormadan nasıl devreder diye sormuşlar ama hem yasal hem de ahlaki olarak sizin borcunuzu devredebilirler. Nasıl ki senet, çek ciro edilirse sizin borcunuz da devredilir. Banka size verdiği krediyi ya da kredi kartınızı nereye harcadığınızın hesabını sormuyor ki sizin de bankaya benim borcumu bana sormadan nasıl devredersin diye sorma hakkınızz olsun 4. Piyangodan para çıkmadıkça veya miras kalmadıkça sıkıntı çekmeden borçtan kurtulmak mümkün değil. Bir şeylerden fedakârlık edeceksiniz, başka çaresi yok.
M.P.Hayat Varlık Müşterisi
Sayenizde borcumdan kurtulmuş oldum...
Sayın Hayat Varlık çalışma arkadaşları, bana borcum için göstermiş olduğunuz ilgi alakaya çok ama çok teşekkür ederim. Sayenizde borcumdan kurtulmuş oldum. Bütün çalışanlarınıza ayrı ayrı teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Sayın S.T.Hayat Varlık Müşterisi
Sağlanan tüm olanaklar ve destekler için teşekkürlerimi sunarım...
Sayın İlgili, Hayat Varlık A.Ş.'ye aktarılan borç kayıtlarım, Sayın C.T. ve ekibi tarafından gösterdikleri çok yakın ve saygılı ilgi ve yetkileri dahilinde yaptıkları tüm iyileştirmeler ile tamamlanmış bulunmaktadır. Şahsım adına Hayat Varlık A.Ş.’nin bana sağladığı tüm olanaklar ve destekler için özellikle Sayın C.T. Bey ve akabinde ekibi ile birlikte tüm Hayat Varlık A.Ş. çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.
SAYIN M.G. Hayat Varlık Müşterisi
Arayanların % 80' i saygılı ve iyi yaklaşımlı görevlilerdi...
8 yıl önce Yapı Kredi bankası ile başlayan ve size devredilen borcum ile ilgili olarak bunca yıl içeresinde birçok kere sizin görevlileriniz tarafından arandım. Arayanların % 80' i saygılı ve iyi yaklaşımlı görevlilerdi. Bazen çok saygısızca konuşanlar da oldu. Ancak son görüşmede anlaşmayı sağlayan görevliniz Y. A. C. Bey'e özellikle teşekkür ederim yaklaşımı için. Onun bu yaklaşımı iki taraf için yıllardır süren bu alacak verecek konusuna nokta koymayı sağladı... Bu özellikle bildirmek istedim. Hepinize iyi çalışmalar dilerim.
SAYIN M.K.Hayat Varlık Müşterisi
Hayat Varlık ailesine iyi çalışmalar...
Hayat Varlık Yönetim A.Ş’ye borcumun kapatılması için gerekli süreçlerin tamamlanmasında sabır ve emeklerini esirgemeyen öncelikle P. Hanım ve F. Hanım olmak üzere, M. Hanım, O. Bey, U. Bey ve görüştüğüm tüm temsilcilere teşekkür ediyorum. Tüm müşteri ve tahsilat temsilcileri ile Hayat Varlık ailesine iyi çalışmalar.
SAYIN K.K.Hayat Varlık Müşterisi
Teşekkürümü iletmek istedim.
Kurumunuzda takipte olan borcumla ilgili olarak irtibatta olduğum F. H. tüm süreçlerde kesintisiz bilgilendirme yapan, benden kaynaklanan gecikmelerde çözüm üreten ve borcumu kapatma konusundaki iyi niyetimize samimi yaklaşımı ile büyük bir teşekkürü hak etmiştir. Bugün borcumu kapattığımda kendisine bizzat teşekkür ettim ancak kurum nezdinde de teşekkürümü iletmek istedim.
SAYIN M.A.Hayat Varlık Müşterisi
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim...
Müşteri temsilcileri ile yapmış olduğum görüşmelerden memnun kaldığımı belirtmek isterim. Ayrıca bizlere sunmuş olduğunuz ödeme planında da yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
SAYIN E.C.Hayat Varlık Müşterisi
Müteşekkirim...
Hayat Varlık çalışanlarından A.S. Hanım efendinin bana sunmuş olduğu çözüm, öneri, davranış, konuşma üslubu, ikna kabiliyeti ve yaklaşımından dolayı müteşekkir olduğumu beyan ederim. Saygılarımla.
SAYIN R.T.Hayat Varlık Müşterisi
Teşekkürlerimi bildiririm...
K. Bey'e göstermiş olduğu ilgi alaka ve yardımlarından ötürü teşekkürlerimi bildiririm
SAYIN N.A.Hayat Varlık Müşterisi
Kimse varlık şirketlerinden korkmasın...
2006 yılında ödeyemediğim kredi kartı borçlarımı, 2016 yılında beni arayan şirket temsilcisi N. Hanım sayesinde, anlaşma yoluna giderek 2 gün içinde 10 yıldır ödenmeyen borçlardan kurtuldum. Kimse varlık şirketlerinden korkmasın...
SAYIN M.E.Hayat Varlık Müşterisi
Ohhh bee kurtuldum! :)
Nasıl kurtulacağım diye kara kara düşündüğüm banka borçlarımdan kolaylık yapıp kurtulmamı sağladığı için önce Hayat Varlık'a, daha sonra ilgi alaka ve yardımlarından dolayı sayın İ. Bey'e canı gönülden teşekkür ederim. Ohhh bee kurtuldum! :)
SAYIN Ö.B.T.Hayat Varlık Müşterisi
Desteğiniz için size çok minnettarım...
Bana göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı size ne kadar teşekkür etsem azdır. Anlaşma sürecinde hep bana destek olmaya ve yol göstermeye çalıştınız. Çok şükür sizin sayenizde bu borç yükünden kurtuldum. Şirketinin ne kadar kurumsal olduğunu gerçek anlamda kanıtlamaktasınız.
SAYIN N.K.Hayat Varlık Müşterisi
Memnuniyetim 100 üzerinden 100'dür...
Merhabalar temsilcim olan K. Bey'e çok teşekkür ederim. Değerlendirme notum kişisel görüşmeler ve yapılan işlemler ile memnuniyetim 100 üzerinden 100'dür bilgilerinize arz ederim.
SAYIN M.Ö.Hayat Varlık Müşterisi
Sözünü yerine getirip, dürüstlüğünden dolayı teşekkürlerimi sunarım.
Banka Dosyamla ilgilenen K. Bey'e sözünü yerine getirip, dürüstlüğünden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Görevinde başarılarının devamını dilerim.
SAYIN F.G.Hayat Varlık Müşterisi
İlgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum.
Merhaba Ş. Hanım. Tarafıma göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı şahsınıza ve Hayat Varlık Yönetimi A.Ş. çalışanlarına teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.
SAYIN O.P.Hayat Varlık Müşterisi
İşini nezaketle ve profesyonelce yapan...
Sağladığı ödeme kolaylığından dolayı Hayat Varlık'a, ilgi, alaka ve nezaketle işini profesyonelce yapan B. Bey'e çok teşekkürler.
SAYIN M.A.Hayat Varlık Müşterisi
Sorunumun çözümü için elinden gelen gayreti gösterdi...
Çalışanınız O.A. bana kurumunuzda hiçbir personelin yapmadığı bir iyilik yaptı sorunumun çözümü için elinden gelen gayreti gösterip bana yardımcı oldu. Böyle çalışanlarınızın sayısını lütfen arttırın ve müşterilerinizin memnuniyetini sağlayın ve teşekkür ederim bu çalışanınızdan dolayı size. Hayırlı günler.
SAYIN İ.A.Hayat Varlık Müşterisi
Personel değil, bir dost gibi yaklaşılan
6 veya 7 aylık süre içinde, personel değilde bir dost, bir arkadaş gibi yaklaşıp bu zamana kadar her konuda yardımcı olan yardımsever ve iyi niyetli çalışan G. Hanım'a teşekkürlerimi bir borç bilirim.
SAYIN A.Y.Hayat Varlık Müşterisi
Yapıcı ve iyi niyetli...
Merhabalar; 2007 yılından bu yana olan Garanti Bankası kredi kartları borcumu, 10 yıl sonra yani geçen hafta peşin ödeme ile kapattım. Birçok kez arkadaşlarınızla görüşmüştüm. S.K.'nin, yapıcı ve iyi niyetli konuşmasıyla bu sorunu ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Sizlere ve S. Bey'e teşekkür ederim.
SAYIN Z.D.Hayat Varlık Müşterisi
Çok ciddi bir şirket...
Çok ciddi bir şirket ve personeli bir o kadar ilgili ve alakadar olması müşterilere güven veriyor. Müşteri Danışmanı S. Hanım’a ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerimi iletirim..
SAYIN E.K.C.Hayat Varlık Müşterisi
Başarılarının ve özverilerinin devamını dilerim...
Firmanız personellerinden S. Hanım’ın borcumu öderken göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı öncelikle kendisine ve siz çalışan herkese teşekkürlerimi sunar, S. Hanım’ın ve tüm çalışanların başarılarının ve özverilerinin devamını dilerim.
SAYIN A.G.Hayat Varlık Müşterisi
Anlatılmaz, yaşanır...
Beraber çalışmanın mutluluğu anlatılmaz, yaşanır.
SAYIN S.G.Hayat Varlık Müşterisi
Hayat Varlık devreye girdiğinde işim halloldu...
Ben bankaya olan borcumdan dolayı biraz sıkıntı çektim. Hayat Varlık devreye girdiğinde işim halloldu, borcum anlaşma yoluyla kapandı. S. Hanım'a da buradan sevgiler, saygılar dilerim. Allah işinizi rast getirsin.
SAYIN M.A.Hayat Varlık Müşterisi
İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim...
K.S., ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim, iş hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim saygılarımla.
SAYIN E.B.Hayat Varlık Müşterisi
0 850
22 22 850
Whatsapp 0530
263 02 53
Hayat Varlık ile ilgili daha fazla bilgi almak ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-posta üyeliği yapabilirsiniz.