Borçsuz, huzurlu bir gelecek için aradığınız çözüm Hayat Varlık’ta mümkün.

Bugünden yarınlarınızı düşünerek hayatınızı şekillendirebilmeniz, içinde bulunduğunuz olumsuz durumu en kolay şekilde atlatabilmeniz için biz yanınızdayız. Bütçenize uygun ödeme seçenekleri ve planları ile gelin borçsuz geleceğinizi birlikte şekillendirelim. Huzur dolu yarınlar için Gelecek Hayat’ta.

Bugüne kadar 150 binden fazla müşterimizin borç sorununu çözdük, rahat bir nefes almalarını sağladık. Türkiye’nin en fazla portföy büyüklüğüne sahip Varlık Yönetim Şirketi olarak müşterilerimizin yanında olmaya, gelecek hayatlarında destek olmaya devam ediyoruz. 

Borcunu ödeyerek hayatında yeni bir sayfa açan müşterilerimizde olduğu gibi, gelin sizinle de anlaşalım, siz de yeni borçsuz hayatınıza merhaba deyin. 


Kredi Kullanımı Azalıyor

Bankalarda kredi kullanımı 2009'dan bu yana, ilk defa azaldı ve azalmaya devam etmesi bekleniyor. Son üç ayda, 15.000 kişi, yükselen faizlerden olumsuz etkilenmemek için borcuna ödeme planı yaptı. Haklı da çıktılar, faizler yükselmeye devam ediyor.

Borcunu ödeme planına bağlayan bu 15.000 kişi, anlaştıkları sabit tutarlarla borçlarını taksit taksit ödeyerek, ekonomik özgürlüklerine adım adım yaklaşıyorlar.

Siz de bir an önce, ödeme planınızı yapın, borçsuz bir hayata ilk adımınızı atın, rahat bir nefes alın.  


Artık Hayat Varlık İnternet Şubesi’nden de Çözüm Mümkün!

Yenilenen Hayat Varlık İnternet Şubesi ile borçsuz yarınlar mümkün. Hiçbir desteğe ihtiyaç duymadan internet şubemizi ziyaret ederek borçlarınızı görüntüleyebilir, bütçenize uygun taksit seçenekleri ile borçlarınızı ödeme planına bağlayabilir ya da indirim avantajından yararlanarak peşin olarak ödemelerinizi İnternet Şube’mizden kredi kartınızı kullanarak hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. 

0 850
22 22 850
Whatsapp 0530
263 02 53
Hayat Varlık ile ilgili daha fazla bilgi almak ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-posta üyeliği yapabilirsiniz.