ONLINE MÜŞTERİ MERKEZİ İLE HER İŞLEM ÇOK KOLAY!
Varlık yönetim sektöründe bir ilk! Artık işlemlerinizi Online Müşteri Merkezimiz’den de gerçekleştirebilirsiniz. Çözüm artık Internet’ten de Mümkün!
SİZE ÖZEL ÖDEME KOŞULLARINI İNCELEYİN!
Size özel, bütçenize uygun ödeme koşullarını inceleyebilir, esnek çözümlerimizden birini seçerek finansal özgürlüğünüze yeniden kavuşabilirsiniz.
TAKSİTLERİ İNCELEYİN, İSTERSENİZ KENDİNİZ BELİRLEYİN!
Size sunduğumuz taksit seçeneklerini ayrıntılı olarak inceleyebilir, hatta dilerseniz ödeme planınızı şartlarınıza göre 72 aya varan taksitlerle kendiniz yapabilirsiniz.
TEK ADIMDA ÖDEME PLANI OLUŞTURUN!
Borcunuzdan kurtulmak için büyük bir adım atın, ofisimize gelmenize bile gerek kalmadan tek tıkla ödeme planınızı oluşturun.
ÖDEMELERİNİZİ TAKİP EDİN!
Ödemelerinizi haftanın her günü ve günün her saati kolayca takip edebilir, güncel durumunuzu görüntüleyebilirsiniz.
CANLI BAĞLANTI KURUN!
Müşteri temsilcilerimiz ile mesaj yoluyla mesai saatleri içinde anında iletişim kurabilirsiniz. Mesai saatleri dışındaki mesajlarınıza ise en kısa sürede yanıt verilir.
DİLERSENİZ RANDEVU ALIN!
Tahsilat uzmanımızla yüz yüze veya telefonla görüşmek isterseniz, online olarak randevu alabilirsiniz. İsterseniz kaydınızı bırakın, biz sizi arayalım.
ONLINE MÜŞTERİ MERKEZİ
0 850
22 22 850
Whatsapp 0530
263 02 53
Hayat Varlık ile ilgili daha fazla bilgi almak ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-posta üyeliği yapabilirsiniz.